Дома престарелых

Киев. Харьков. Днепр. Львов

 

 мова:

 

Лідія Іванівна  

Тривалий час обирала пансіонат для своєї тітоньки, яка залишилась одна у похилому віці без родичів. Мій вибір впав на Пансіонат для людей похилого віку «Джерело», який розташований під Києвом. Мені сподобалась природа навкруги, наявність озера, та сам великий дім з дерев’яних зрубів. Дуже гарні міста для прогулянок та неймовірної краси територія, яка знаходиться під цілодобовою охороною.

Коли зайшла на консультацію до пансіонату, відчула відразу домашню атмосферу та затишок. Усі постояльці були з щасливими очима, чисті, задоволені. Відразу помітила дбайливе ставлення персоналу до людей похилого віку. Не було ніякого роздратування та ненависті, як в інших будинках престарілих, де я шукала місто для тітки.

Сподобався індивідуальний підхід до кожного постояльця при виборі умов перебування та надання додаткових послуг. Поспілкувавшись з адміністратором мені запропонували цілодобове розміщення тітки, 5-ти разове збалансоване харчування та надання медичної допомоги з урахуванням захворювань.

Вирішила взяти пакет послуг на 3 місяці. Коли приїхала відвідати тітоньку, то вона сказала, що хоче залишитись тут. Як для мене, це найкращий показник високого рівні сервісу та піклування за людьми похилого віку в пансіонаті «Джерело».

Рейтинг

Напишите свой отзыв, пожалуйста

Номера
Цена
Персонал
Питание
Уход

Отзывы пользователей

Добавить отзыв

Напишите свой отзыв

Комфортне, грамотне, безпечне транспортування до Будинків престарілих - людей з обмеженими можливостями!
Телефонуйте - Вам нема про що турбуватися - ми всі продумали!

 

 

Наши дома престарелых - Красиво, уютно, душевно, сыто, здорово, безопасно!

А профессионалы обеспечат хороший уход.

 

Разработка сайта Wediz.com

 

✔️  Контакты

 

093 355 03 03

073 355 03 03

 

работаем круглосуточно

 

 = = = = = = = = = = =

О нас

⇒ Отзывы

⇒ Галерея