Дома престарелых

Киев. Харьков. Днепр. Львов

 

 мова:

 

Будинок престарілих у Дніпрі

Попит на послуги пансіонатів для престарілих на території країни дуже високий. Державні будинки для престарілих не в змозі задовольнити їх. Та і умови у таких закладах бажають кращого. Приватний будинок престарілих «Джерело» готовий забезпечити оптимальні умови для проживання ваших рідних та близьких. Послуги доступні жителям Дніпра та області.

Що пропонує пансіонат

Звернувшись до дому престарілих «Джерело», кожен гарантовано отримає:

  1. Потрібен догляд. Кожна людина у похилому віці потребує максимум уваги. Не дарма говорять, що бабуся/дідусь ще гірше, ніж мала дитина. Працівники будинку престарілих намагаються зробити усе можливе, аби пожильці були задоволені, не відчували дефіциту уваги.
  2. Високий рівень якісного обслуговування. Заявки клієнтів обробляються в максимально короткий термін. Перед прийомом пожильця, кімната ретельно прибирається, вивчається його історія хвороби.
  3. Послуги висококваліфікованого персоналу. Кожен працівник будинку престарілих має належний рівень освіченості, толерантний, вихований та стриманий. При необхідності він допоможе пожильцю вирішити проблему, яка з’явилася.
  4. Медичні послуги. У будинку престарілих працює декілька медичних сестер, які зможуть, при необхідності, надати першу медичну допомогу. Як показує практика, це дуже важливо. Особливо для людей похилого віку.
  5. Комфортне місце проживання. Кожна кімната обставлена так, аби людина відчувала себе не лише комфортно, але й у безпеці. При необхідності, можна змінити обстановку, яка буде більш ближча до постояльця.
  6. Низькі ціни. Вартість послуг будинку престарілих залежить від рівня складності догляду за людиною та терміну її перебування. Нічого зайвого. Ціна розраховується при безпосередньому оформленні послуг.

Етапи співпраці

Для того, аби скористатися послугами будинку престарілих «Джерело», залишайте заявку. Це можна зробити безпосередньо на сайті організації в зручний для вас час. Або ж по телефону. Дзвінки приймаються в робочий час.

Менеджер детально ознайомиться із вашими вимогами, обговорить деталі при необхідності.

Комфортне, грамотне, безпечне транспортування до Будинків престарілих - людей з обмеженими можливостями!
Телефонуйте - Вам нема про що турбуватися - ми всі продумали!

 

 

Наши дома престарелых - Красиво, уютно, душевно, сыто, здорово, безопасно!

А профессионалы обеспечат хороший уход.

 

Разработка сайта Wediz.com

 

✔️  Контакты

 

093 355 03 03

073 355 03 03

 

работаем круглосуточно

 

 = = = = = = = = = = =

О нас

⇒ Отзывы

⇒ Галерея